Kurucumuz Tuna Tüner

tuna_tuner_anasayfa__edited.jpg

Klinik Psikoloji Bilim Uzmanı, M.Sc.

Kuantum Drama Koçu ve Uygulayıcı Eğitmeni & İletişim Danışmanı

1979 yılında İstanbul’da doğdu. Bilgi Üniversitesi Sinema – Tv bölümünden mezun oldu, sinema dalında meslek hayatına başladı.

“İnsanlar” ve “hayatlar” ile ilgili portreler kurgulayan Tüner, bu portrelerin dramalardan öteye geçmediğini farketmesi ile insan ruhu ve zihninin işleyişi ve bu konuyla ilgili araştırmalara yönelmiştir.

“Kuantum Teorisi”yle başlayan bu serüvende bilinçaltı, ego, bilinç, düşünce gücü, çekim yasası ve kuantum düşüncesinin işleyişini inceledi. Uzun yıllar söz konusu alanlarda dünyaca ünlü düşünürlerin ve yazarların birçok eserini inceledi, makaleler kaleme aldı, eğitimler düzenledi. Çok sayıda farklı teknik ve uygulama ile çalışmalarına devam etti.

Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nden Aile Danışmanlığı ve Yaşam Koçluğu ile Eğiticinin Eğitimi programlarını tamamladıktan sonra Almanya’da Bert Hellinger’le Aile Dizilimleri Workshop çalışmalarına katıldı. Stephan Hausner ‘in Kronik Hastalıklar ve Uzun Süreli Semptomlar, Psikoterapist Dr. Gunthard Weber’in Organizasyon Dizimleri ve Deepak Chopra’nın eğitim seminerlerine katılım gösterdi. Tüm bu eğitimlerle birlikte Yakın Doğu Üniversitesi ‘nde Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini tamamladı. Şu an ikinci lisans eğitimi olarak Psikoloji 3. sınıf öğrencisidir.

Bireyin ruh-zihin-beden ekseninde kusursuz bir değişim – dönüşüm gerçekleştirmek amacıyla tamamen kendine özgü programlar oluşturdu.

Tuna Tüner; halen bireylere yönelik koçluk faaliyetleri ve danışmanlık hizmetlerinin yanısıra, şirket çalışanları ve yöneticilerine danışmanlık hizmeti vermekte olup, üniversitelerde, kamu ve özel işletmelerde eğitimler ve seminerler vermektedir.

 

AKADEMİK EĞİTİMLERİ

Bilgi Üniversitesi
Sinema Televizyon - Lisans

Yakın Doğu Üniversitesi

Klinik Psikoloji – Yüksek Lisans

Staj – Balıklı Rum Hastanesi

International Vision University Psikoloji – Lisans

NAADAC (North American The Association for Addiction Professionals)

Bağımlılık Danışmanlığı

Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Aile Danışmanlığı ve Yaşam Koçluğu

Bert Hellinger
Aile Dizilimleri Workshop

Psikoterapist Dr. Gunthard Weber

Organizasyonlarda Aile Dizimleri Eğitimi

Stephan Hausner

Kronik Hastalıklar Uzun Süreli Semptomlar’da Aile Dizimi

Tuna Tüner aynı zamanda APA (American Psychological Association) üyesidir. 

 

Misyonumuz

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

 

Vizyonumuz

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are.